HAKKIMIZDA

Ankara İncek Sineklik

HAKKIMIZDA

 İncek Sineklik  firması 1996 yılında Vipka Yapı Desing firmasının kurucuları Orhan, Burhan ve Gökhan Çak kardeşler tarafından ümit, heyecan ve yüreklerde başarma arzusu ile bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

 Firmamız her türlü pimapen kapı ve pencere sistemleri, sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemlerinin imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.
2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pimapen pvc,  sineklik sistemleri, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş  yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.
2016 yılında siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak ürünlerimizi birebir görüp inceleye bilmeniz amacıyla yapımına başladığımız 400 metre kara büyüklüğünde mülkü kendimize ait  Çayyolu'nun en büyük showroomlarından birini kuran firmamız burada, Pimapen pvc .sineklik cam balkon kapama ürünlerini sergilemektedir.
Kısa sürede pimapen pvc,,  sineklik sistemleri cam balkon kapama sistemleri üretim ve montajında Anakarada lider olan firmamızın bu başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ölçü: Yapılacak pimapen pvc  sineklik, cam balkon kapama sistemlerinin  ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.
Malzeme: Firmamız pimapen pvc  cam balkon sineklik sistemlerinin  imalatında en kaliteli ürün ve malzemeyi kullanmaktadır.
İmalat: Uzman ekibimiz ürünlerimizin imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.
Montaj ve satış sonrası hizmet: İmalatı yapılan ürünlerin montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.
Ekonomik fiyat:Ürünlerimizin üretim ve montajını firmamız bünyesinde yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya oranla çok daha uygundur.

       Biz İncek SİNEKLİK firması olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız.
Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle bir Türkiye markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğimize olan inancımız tamdır.

TOP